pozadi

Kosmetika

Čas investovaný do odpočinku a péče o samu sebe nikdy není ztracený. Každá žena je krásná a naším přáním a cílem je Vaši krásu udržovat a rozvíjet. Vyzkoušejte sílu moderních kosmetických přípravků a relaxujte v naší péči. Pánové jsou u nás vítání samozřejmě též :-)

V salonu můžete využít mimo jiné následující kosmetické služby:

 • ruční čištění pleti (před čištěním používáme změkčující kosmetické produkty, mnohem příjemnější a šetrnější než je obvyklé napařování).
 • kosmetická masáž obličeje a dekoltu, kterou si můžete dopřát jako součást kosmetické péče nebo jako samostatný úkon, pokud si přejete relaxovat a nemáte dostatek času.
 • mikromasáž očního okolíspojená s aplikací oční masky. Pro zvýraznění účinku je vhodné absolvovat komplexní kůru v intervalu 14 dní během 4 měsíců. Je vhodné ji provádět i v rámci pooperační péče očních víček. Partie okolo očí citlivě reagují na stres, únavu a vliv přirozeného stárnutí kůže. Mikromasáž předchází únavě očí, která se výrazně podílí na zhoršení vzhledu této důležité části obličeje. Doporučujeme v kombinaci s laserem Merllin.
 • modelace  a barvení obočí či barvení řas
 • Lash lifting včetně barvení a Lash Botox Bomb - novinka v oblasti tvarování řas je vhodná pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů nebo pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy nevýrazné. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí včetně vysoké výživy řas Lash Botox Bomb. Vaše oči budou vypadat svůdně a přitažlivě a řasy získají zpět svou sílu.
 • trvalá na řasy včetně barvení a kondicioneru- viditelný rozdíl i u krátkých či jemných řas. Úprava řas, kdy kosmetička docílí trvalého zatočení a pozvednutí jejich linie, dodá pohledu hloubku a tzv. půvab kočičích očí.
 • odstraňování chloupků jedinečnými krémovými nebo teplými vosky LYCON či cukrovou pastou - účinná metoda rychlého odstranění chloupků z kterékoli části těla. Pro epilaci je vhodná délka od 4mm, ale LYCON si poradí i s délkou od 1 mm!

  Při epilaci třísel a intimních partií doporučujeme chloupky odstraňovat tzv.\"než se začnou vlnit\". A na co se těšit kromě hedvábně hladké pleti po několik týdnů? Pracujeme se špičkovými šetrnými vosky LYCON a kvalitní cukrovou pastou! 

Pracujeme s profesionální kosmetikou: ALCINA, GERnétic, Soskin,  LYCON  a stále pro Vás hledáme ty nejlepší produkty...

 

Mezoterapie elektrickým dermapenem neboli microdermal needling/mikrojehličkování

Vyzkoušejte revoluční možnosti v péči o pleť.

Mezoterapie je velmi účinná miniinvazivní metoda korekce problémů pokožky bez skalpelu! Ošetření řeší problémy související se stárnutím pokožky, problematickou pleť, pigmentové skvrny, vrásky, elasticitu kůže, strie, zmírní nebo vrásky kolem očí a nosoretní rýhy, pomůže obnovit kontury obličeje, zpevňuje pokožku a celkově zlepšuje její strukturu.

Co je to mezoterapie a jak funguje?

Metoda, při které se na ošetřovanou oblast nanese koncentrovaný koktejl látek vhodný pro daný typ pleti či problém. Poté se na kůži přiloží dermapen - elektrický přístroj s mikrojehličkami umožňující průnik látek hluboko do pleti a zajišťující výraznější působení, než při běžné povrchové aplikaci. Ideální počet sezení se řídí aktuálním stavem pleti. Obecně lze doporučit alespoň 3 sezení s opakováním po 2-3 týdnech.

Mikrojehličky v dermapenu výrazně urychlují proces celé mezoterapie a umožňují pokrytí větší plochy kůže kdekoli na těle. Pro ještě lepší rejuvenační efekt a urychlení zklidnění kůže doporučujeme po terapii doplnit kúrou biostimulačním laserem Merllin.

Doporučení před a po aplikací:

 • bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+)
 • v den ošetření prosím nenavštěvujte saunu, bazén či prašné prostředí - asi po 2 hodinách od zákroku se budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání
 • mezi dalšími kosmetickými ošetřeními a mezoterapií doporučujeme přestávku několik dní

Znecitlivění před mezoterapií ve většině případů není nutné. Vnímání bolesti je ale individuelní, proto je pro Váš komfort možno použít znecitlivující mast.

Ošetření zahrnuje:

 • odlíčení
 • exofilaci
 • dezinfekci pleti
 • mezoterapii/mikrojehličkování dermapenem s jednorázovým aplikátorem
 • sérum
 • maska
 • závěrečný krém

 

Chemický peeling

Principem je aplikace exfoliačního roztoku. Cílem je zlepšit strukturu pleti kontrolovaným odstraněním povrchové vrstvy pokožky. To stimuluje buněčný metabolismus k obnovení kůže na povrchu i v hloubce.

Vyzkoušejte i vysoce efektivní peeling Renew Eye Line určený pro jemné oční okolí. Odstraňuje otoky a mírní kruhy pod očima. Omlazuje pleť v této namáhané oblasti obličeje.

Pro velmi jemnou pleťnabízíme Renew Rednes Gentle Peel, který zaručuje výborný účinek i při minimálním podráždění. Zmírňuje záněty a normalizuje mikrocirkulaci a posílení cévních stěn a kapilár.

Chemický peeling odstraňuje jemně ale efektivně:

 • jemné rýhy a vrásky i v oblasti očního okolí
 • pigmentové skvrny a anomálie
 • léze způsobené nadměrným sluněním
 • zrohovatělou pleť a nerovnosti
 • rozšířené póry a akné

OTÁZKY / ODPOVĚDI

Po kolika ošetřeních peelingem je viditelné zlepšení?
Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření: pleť se projasní a odstraní se nedokonalosti. Po 3 až 5 ošetřeních jsou odstraněny jemné vrásky, redukovány pigmentové skvrny a zúženy póry. Vaše kůže je viditelně omlazená.

Kdy by mělo být zahájeno ošetření peelingem?Vzhledem k široké nabídce produktů je možné ošetření přizpůsobit každému bez věkového omezení - mužům i ženám, kteří si přejí udržovat mladistvou a projasněnou pokožku. Zvláště je vhodný k odstranění vrásek, péči o kůži se ztracenou pružností, odstranění nerovností, vyrovnání hyperpigmentací, léčbě mikrocystického akné či dalších nedokonalostí pleti.

Je ošetření bezpečné?
Neutralizace kyseliny umožňuje zastavit reakci a ovládnout libovolně hloubku penetrace

Je ošetření bolestivé?
Ošetření je prakticky bezbolestné. Pálení můžetecítit až u vyšších koncentrací.

Kdy bude možné pokračovat v běžných aktivitách?
Ošetření peelingem nevyloučí pacienta ze společenských aktivit v hodinách následujících po ošetření. Pokožka bude po ošetření nejvýše lehce červená.

Doporučení před a po aplikací:

 • pro optimální účinek používejte před ošetřením pravidelně exfoliační přípravky dle doporučení kosmetičky
 • neholte oblast minimálně 4 hodiny před ošetřením a nedepilujte cca týden
 • bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+)
 • v den ošetření prosím nenavštěvujte saunu, bazén či prašné prostředí - asi po 2 hodinách od zákroku se budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání
 • mezi dalšími kosmetickými ošetřeními a chem.peelingem doporučujeme přestávku 7 dní
 • používejte speciálně přizpůsobené popeelingové produkty

Nabídka našich ošetření se stále rozšiřuje. O novinkách a ošetřeních vhodných pro Vaši pleť Vás rádi informují přímo naše kosmetičky.

Prodej kosmetiky:

 • ALCINA úzké spolupráci vědců a dermatologů, která trvá už více než 100 let, disponuje zkušenostmi v oboru farmacie a kosmetiky. Přípravky ALCINA splňují ty nejnáročnější farmaceutické normy, jejich kvalita je ověřována na německých klinikách a univerzitách. Výrobcem je rodinná firma Dr. Kurt Wolff, jejíž historie sahá do roku 1905
 • Germaine de Capuccini- účinné a stále inovované receptury pro specifické potřeby Vaší pleti španělské profesionální kosmetiky s tradicí již od roku 1964
 • GERnétic - unikátní francouzské přípravky působící na kosmetický problém i na příčinu jeho vzniků
 • Renew - profesionální kosmetická péče z Izraele
 • LYCON - jednička v epilaci, která Vám poskytne vše, co potřebujete při péči o epilovanou pokožku
    

Že některé značky neznáte?

Mnoho výrobců totiž dodává své výrobky pouze do kosmetických salónů či lékáren, aby si pojistili, že nebudete zklamáni díky špatné volbě přípravku. Obraťte se na naše kosmetičky, které Vám rády pomohou zvolit vhodnou kosmetickou řadu určenou právě pro Vás

Objednávky v on-line elektronickém diáři na úvodní straně nebo telefonicky na tel.: +420 283 883 161

p. Jitka (ALCINA) 775956162
p. Ella (GERnétic/Renew/Soskin) 739312227

 Od května 2019 se na Vás budeme těšit na nových adresách.