pozadi

Kosmetika

Objednávky v on-line elektronických diářích nebo telefonicky:

p. Jitka 775956162   www.saloncarbon.cz   Praha 7 - Holešovice
p. Ella  739312227   wwww.ella-kosmetolog-praha.myfox.cz     Praha 10 - Vršovice

Od KVĚTNA 2019 se na Vás těšíme na nových adresách  :-)

Čas investovaný do odpočinku a péče o samu sebe nikdy není ztracený. Každá žena je krásná a naším přáním a cílem je Vaši krásu udržovat a rozvíjet. Vyzkoušejte sílu moderních kosmetických přípravků a relaxujte v naší péči. Pánové jsou u nás vítání samozřejmě též.

V salonu můžete využít mimo jiné následující kosmetické služby:

  • ruční čištění pleti (před čištěním používáme změkčující kosmetické produkty, mnohem příjemnější a šetrnější než je obvyklé napařování).
  • kosmetická masáž obličeje a dekoltu, kterou si můžete dopřát jako součást kosmetické péče nebo jako samostatný úkon, pokud si přejete relaxovat a nemáte dostatek času.
  • mikromasáž očního okolíspojená s aplikací oční masky. Pro zvýraznění účinku je vhodné absolvovat komplexní kůru v intervalu 14 dní během 4 měsíců. Je vhodné ji provádět i v rámci pooperační péče očních víček. Partie okolo očí citlivě reagují na stres, únavu a vliv přirozeného stárnutí kůže. Mikromasáž předchází únavě očí, která se výrazně podílí na zhoršení vzhledu této důležité části obličeje. Doporučujeme v kombinaci s laserem Merllin.
  • modelace  a barvení obočí či barvení řas
  • Lash lifting včetně barvení a Lash Botox Bomb - novinka v oblasti tvarování řas je vhodná pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů nebo pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy nevýrazné. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí včetně vysoké výživy řas Lash Botox Bomb. Vaše oči budou vypadat svůdně a přitažlivě a řasy získají zpět svou sílu.
  • trvalá na řasy včetně barvení a kondicioneru- viditelný rozdíl i u krátkých či jemných řas. Úprava řas, kdy kosmetička docílí trvalého zatočení a pozvednutí jejich linie, dodá pohledu hloubku a tzv. půvab kočičích očí.
  • odstraňování chloupků jedinečnými krémovými nebo teplými vosky LYCON či cukrovou pastou - účinná metoda rychlého odstranění chloupků z kterékoli části těla. Pro epilaci je vhodná délka od 4mm, ale LYCON si poradí i s délkou od 1 mm!

    Při epilaci třísel a intimních partií doporučujeme chloupky odstraňovat tzv.\"než se začnou vlnit\". A na co se těšit kromě hedvábně hladké pleti po několik týdnů? Pracujeme se špičkovými šetrnými vosky LYCON a kvalitní cukrovou pastou! 

Pracujeme s profesionální kosmetikou: ALCINA, GERnétic, Soskin,  LYCON  a stále pro Vás hledáme ty nejlepší produkty...