pozadi

Manikúra

Zahrnuje základní ošetření rukou a nehtů, odlakování, zapilování nehtů na požadovanou délku, jemné odstranění kůžičky kolem nehtového lůžka a nanesení krému. V ceně ošetření je i závěrečná masáž rukou. Na přání lze objednat další služby jako: peeling, lakování, francouzské lakování-tzn.v přirozené barvě s bílým krajem nebo parafínový zábal. Ošetření tvá přibližně 45minut + počítejte čas k zaschnutí laku či 15min pro zábal.

Z důvodu časové náročnosti zábalu prosím informujte manikérku už při objednávání Vašeho termínu. Děkujeme.

P-shine neboli japonská manikúra

Jedná se o regeneraci a úpravu vlastního nehtu bez použití jakéhokoli chemického materiálu. Díky ní snadno udržíte Vaše nehty vysoce lesklé, navíc Vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí tohoto ošetřená vznikne na povrchu dorzální vrstvy "glazura", která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Vzhledem ke složení je P-shine vhodný i pro alergiky. Délka ošetření se pohybuje kolem 45 minut.

Modeláž nehtů UV gelem

Při tomto ošetření Vám můžeme nabídnout jak klasické okamžité prodloužení nehtů, tak pouze potažení vlastního nehtu jen slabou vrstvou UV gelu. První varianta je vhodná pro zákaznice, které chtějí s dlouhými nehty odcházet hned po 1. návštěvě. Druhou možnost doporučujeme zákaznicím, které mají obavy z čehokoli umělého ? nebo chtějí vlastní nehty pouze zpevnit a počkat, až vyrostou do požadované délky přirozeně. V obou případech je potřeba počítat s tím, že nehty dál rostou a pro jejich stálou krásu je nutné, aby Vám je manikérka vždy po 3-6 týdnech upravila. Navíc Vám můžeme nabídnout nepřeberné množství ozdob, které se aplikují ještě pod gel, takže vydrží až do další návštěvy: kytičky, kamínky, permanentní bílá či jakkoli barevná ?francie?, třpytky,? Pokud se rozhodnete, že dlouhé nehtíky s UV gelem už dál nechcete, prosím neodstraňujte je sama! Nehty si zbytečně poškodíte. Délka ošetření se pohybuje kolem 1,5h při kompletní modeláži. Doplnění a běžná úprava trvá většinou 1h.

Objednávky na tel.:607 937 396 p.Andrea