pozadi

Turbosolárium

Naše solárium Ergoline 660 Smart Power vyhovuje normám EU a servis zajišťuje přímo team firmy Ergoline!

Pro Váš komfort je tento typ solária vybaven klimatizací a systémem Aqua Fresh and Aroma - kapalinová mlha s vůní, která neutralizuje typický pach UV a navíc během opalování Vaši pleť příjemně osvěžuje.

Opalování v soláriu je jednou z cest, jak bezpečným způsobem získat přirozené opálení. (Respektujte ale prosím doporučený čas expozice a vynechejte opalování úplně, pokud berete antibiotika či jiné léky, při kterých se nedoporučuje slunění! Taktéž je třeba chránit čerstvé jizvy překrytím kvůli zvýšené pigmentaci - ztmavnutí.) Zejména na jaře jako příprava pokožky na nadcházející slunné dny a před cestou k moři. Opálená pleť spolu s užíváním vitamínu A poskytuje základní ochranu před častými spáleninami na "prvním" slunci. Nezapomínejte ale přesto venku používat přípravky s SPF faktorem. Ani sebedokonalejší zlatá pokožka nesnese ostré sluneční paprsky celý den. Mnohé zákaznice a zákazníci využívají solárium celoročně k relaxaci, uvolnění ztuhlých svalů a udržení mírného stupně opálení. Vždy ale doporučujeme zakoupení speciální solární kosmetiky určené právě pro návštěvníky solárií. Zaručí rychlý opalovací efekt a zároveň perfektní výživu a hydrataci pleti.

Opalování a těhotenství

V těhotenství jsou ženy z pochopitelných důvodů opatrné. Těhotenství ale opalování v soláriu nevylučuje. Pokud nám ovšem lékař ze zdravotních důvodů nedoporučuje pobyt na slunci, pak ani solárium není vhodné. Všechny ostatní budoucí maminky mohou solárium navštěvovat bez obav, pouze doporučujeme kratší opalovací časy a o svou pleť ještě více pečovat.

Prodej solární kosmetiky Tannymax Body Chocolate

Solární kosmetika, která si Vás získá na první pohled i dotek. Zkuste na vlastní kůži, jak se rozpouštějí čokoládové perly a zažijte nezapomenutelný zážitek ze slunění

Stanovisko Evropské asociace pro solária